Popis hry

Hra Najdi si svého architekta! umožňuje zjistit míru shody názorů mezi zájemcem o služby architekta a architekty v naší databázi. Hra se skládá z pouze čtyř jednoduchých úkolů, takže se už během minuty můžete dozvědět, se kterým z architektů se nejvíce shodujete, a hned mu také poslat vzkaz.

Do hry je zapojeno 67 architektů.

Typy staveb ukázka
Karel Smejkal

Ing.Karel Smejkal, Ph.D.

- psychologie staveb

Tvůrce vědecké práce Psychologické aspekty přípravy navrhování staveb - PREFERENČNĚ STRUKTURÁLNÍ METODA, předseda CzechDecoteamu, spoluzakladatel sociální sítě pro architekty www.inspireli.com

Oleg Nikolajevič Mazurov

Ing. Oleg N. Mazurov CSc.

- psycholog

Věnuje se zejména konzultační a terapeutické činnosti. Je autorem originálních metodik pro průzkum prostředí ve skupinách, který uplatňuje ve spolupráci s firmami a sportovními týmy. Jako sportovní psycholog má za sebou řadu úspěchů svých svěřenců na světové a olympijské úrovni.

www.direct-ahead.cz

Olga Olegovič Mazurovová

Mgr. Olga Mazurovová

- psycholog

Věnuje se poradenství, koučování, psychoterapii a sportovní psychologii. Nabízí školení a workshopy pro posílení komunikačních dovedností, asertivity, vyjednávacích schopností. Spolupracuje s jednotlivci i firmami, a to v oblastech rozvoje potenciálu a zvýšení výkonu i řešení těžkých životních situací, komunikačních obtíží apod.

www.direct-ahead.cz

olga.mazurovova@direct-ahead.cz

Nikola Filipová

Nikola Filipová

- konzultant

Design konzultant CzechDecoTeamu

Lukáš Rak

Lukáš Rak

- programátor

Programátor společnosti www.Styltex.cz